м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

КВК «АНІ ЦВЯХА, АНІ ЖЕЗЛА»

25.10.2021

     У переддень Дня автомобіліста та дорожника пройшов   конкурс веселих та кмітливих серед здобувачів освіти груп 11,7,12,15 та 25, який завершив Декаду професій автомобільного напряму у ліцеї. Конкурс розпочався з привітання директора Шпака С.М, який нагородив переможців усіх заходів, що відбулися під час Декади. Далі команди розпочали змагання. Під час першого конкурсу «Візитка» здобувачі освіти продемонстрували свої творчі здібності, розказали історію про свої команди і продемонстрували всі свої таланти. В конкурсах «Асоціації»  та  «Зірковий час» – продемонстрували свої знання, набуті під час навчання, але відповідати всі намагалися у жартівливій формі. І завершила  КВК – фінальна пісня.

     Здобувачі освіти готувалися до свята автомобілістів, старалися створити гарний настрій та святкову атмосферу –  і в них це вийшло.

     Не забуваймо,  що це був конкурс, і в кожному конкурсі є переможець. Переможцем  КВК присвяченому Дню автомобіліста  та дорожника стала команда групи 11 професії «Слюсар колісних транспортних засобів» (майстер в/н Горчинський О.Л., класний керівник Балан С.В.), яка мала символічну назву СТО (сила товариського об’єднання).  Друге та третє місце посіли відповідно групи 15 (майстер в/н Комаренко Ю.О.) та 25 (майстер в/н Линник М.В.)  

     Переможців нагородили призами та дипломом, а учасників відзначили подяками.