м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

«Крізь терни до зірок»

09.12.2020

Одним із важливих напрямків роботи методичної комісії Інформаційно-комунікаційних технологій та художнього напрямів є проведення конкурсів професійної майстерності. Метою їх проведення є виявлення та подальший розвиток здібностей обдарованих здобувачів освіти, набуття ними професійної майстерності, розвиток творчості, поглиблення та поширення їх знань з професійної підготовки, підвищення престижу майбутньої професії.

Цього року конкурс фахової майстерності проводився 2 грудня серед здобувачів освіти 19 групи ліцею, які навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Ситуація, що склалася в країні і у світі, наклала певний відбиток  на його проведення. Було вжито протиепідемічних заходів.  Конкурс проходив у два тури. Перший етап — теоретичний, другий — практичний.

Під час теоретичного туру здобувачі освіти відповідали на тестові завдання з теми «Табличний редактор MS Excel».

Практична частина включала в себе виконання завдань на комп’ютері з тем: «СУБД MS Access», «Робота в Інтернеті».

Загальна оцінка майстерності конкурсантів враховувала не тільки теоретичні знання та практичні уміння, а й загальнопрофесійні компетентності: дотримання правил техніки безпеки та БЖД, організацію робочого місця, зовнішній вигляд, культуру праці.

За результатами конкурсу призові місця вибороли здобувачі освіти  групи №19:

І місце   — Булат Даниїл

ІІ місце  — Марчук Андрій

ІІІ місце — Петренко Діана