м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Допомога безпритульним тваринам

11.10.2020

    Допомогти безпритульним тваринам, які потребують захисту і підтримки МОЖЕ КОЖНИЙ. Будь-який благодійний внесок – це крапелька життя.

   В Україні одна з найбільш складних ситуацій з безпритульними тваринами у світі. За даними досліджень Washington Post, наша країна увійшла у ТОП-10 за кількістю тварин-безхатченків серед 54 світових держав. За підрахунком організації Аnimal Id Info у Києві торік було 2500 безпритульних котів та собак, у Маріуполі – 2975, у Житомирі – 1810, у Чернівцях – 2296. Але це неповні дані.

    Для порівняння. В європейських країнах завести собаку чи кота доволі складно і дорого. Тож цей вибір господаря завжди свідомий, а не ситуативний. Кожна тварина обов'язково чіпується і потрапляє у загальну базу, опиняючись під контролем держави. А якщо якомусь горе-господарю прийде у голову викинути тварину на вулицю – його чекає драконівський штраф та інші суворі санкції. Тварина ж потрапляє у сучасний притулок, де довго не затримується – бажаючі безкоштовно взяти чотирилапого улюбленця завжди є.

    Як тільки температура на вулиці сягає мінусу, безпритульним тваринам та птахам приходиться несолодко. Часто їх життя опиняється під небезпекою.

   Коли ми знаходимося у теплі наших квартир чи будинків, безпритульні коти та собаки намагаються знайти хоч якийсь спосіб заховатися від лютого морозу, а птахи не мають нормальної можливості знайти собі їжу (та й мерзнуть так само, як і тварини). Відсутність питної погіршує й так важкі умови життя "вуличних" тварин і птахів. І якщо людина у зимовий час не прийде їм на допомогу, до весни багато хто з братів наших менших просто не доживе. Зрозуміло, що найліпша допомога – це забрати безпритульну тварину собі, врятувати від складного життя на вулиці та подарувати тепло та любов сім'ї. Однак, по-перше, не кожен може дозволити собі тримати тварину в домі. По-друге, навіть коли ви заберете додому безпритульну тварину (а це, насправді, важливий і потрібний вчинок), на вулицях засніженого міста залишаться мерзнути сотні інших.

    На вулиці Героїв Небесної Сотні знаходиться автостоянка. На цій автостоянці вже понад 17 років живе пес Будулай. Рік тому сталося трагедія. Його побили люди. У Будулая віднялися ноги. Але знайшлися і добрі люди , які стали йому допомагати. Вирішили допомогти і ми. Ми привезли теплі речі, одноразові пелюшки , простирадла, ковдри, їжу. А ще ми вирішили утеплити будку. Це зробили здобувачі освіти групи №11 Шкода Богдан, Магай Юрій. Добрі справи роблять нас щасливішими!