м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Добро починається з тебе…

06.09.2021

      Добро починається з тебе… Ми досить часто чуємо цю фразу і досить часто не беремо її до уваги. Ми хочемо, щоб навколо нас панували добро і злагода, мир і спокій. Ми чекаємо, щоб у світі нарешті скінчилися усі війни, злочини, теракти та інше зло. Чекаємо… А що ми для цього робимо?  Що змінюємо самі в себе? У кожного з на в серці живе добро. Його потрібно лише віднайти. Відкрити себе для добрих справ. Якби усі люди планети стали милосерднішими та чуйнішими, то і світ став би кращий.
      Добро починається з тебе. Ти сам можеш творити добрі справи та намагатися зробити Землю досконалішою. Не варто проходити повз тих, хто потребує допомоги або робити зло. Щирість, небайдужість, відданість, порядність – ось ті риси, які допоможуть нам стати добрішими. Творімо добро, адже воно бере початок з кожного з нас!

      4 вересня здобувачі нашого ліцею та члени КСП «PANZER» в рамках соціального проекту «З теплом душі і добром у долонях» в котрий раз долучилися до допомоги Центру Оперативного Реагування «Безпритульний світ». Облаштування території, підготовка приміщень до зими, вигул тварин.

      Ви коли небудь заглядали в очі тваринам, які зазнали тортур, фізичного знущання від людей? Ви коли небудь казали їм : «Не бійся, все буде добре».

Добро починається з тебе…