м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Державна кваліфікаційна атестація

10.04.2020

Державна кваліфікаційна атестація віддалено:

актуально, по-новому, успішно

       Державна кваліфікаційна атестація – це завершальний етап навчально-виробничого процесу, що здійснюється відповідно до Закону України «Про професійно-технічну освіту», Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту, та інших законодавчих актів України. Вона проводиться державною кваліфікаційною комісією, склад якої затверджується наказом ПТНЗ. Державна кваліфікаційна комісія проводить засідання в терміни, визначені робочими навчальними планами та розкладом проведення державної кваліфікаційної атестації.

       ДКА для випускників ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» з професії  оператор з обробки інформації та програмного забезпечення   припала на період карантину.

      Відповідно до роз’яснення Міністерства освіти і науки, в листі щодо завершення навчального року в закладах професійної (професійно-технічної) освіти від 8 квітня 2020 року, заклад має можливість організувати та провести державну кваліфікаційну атестацію в дистанційній формі .

     Тому  10 квітня 2020 року педагогічний колектив закладу та здобувачі освіти опановували  нові  форми проведення державної кваліфікаційної атестації для випускників ліцею з професії  оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

    Члени державної кваліфікаційної комісії мали змогу оцінити рівень підготовки випускників нашого закладу професійної освіти,   використовуючи  Google-застосунок  «Hangouts».

     Загалом 13 слухачів закладу захищали свої дипломні та творчі роботи,  відповідали на запитання членів комісії, демонструючи свої фахові знання, та доводячи членам комісії свій професійний рівень. Державну кваліфікаційну атестацію успішно пройшли всі здобувачі освіти.

     Вітаємо випускників та бажаємо успіху в професійній діяльності!