м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

День Знань

01.09.2022

    1 вересня –день пам’яті Другої світової війни. Війни, яка тривала довгих 6 років. 1 вересня – це день, коли в Україні (а також у 122 країна) розпочинається  новий навчальний рік . Крім того, Узбекистан святкує День незалежності, а Словаччина – Національне свято Словацької Республіки та День Конституції. Лівія відзначає День революції, Польща – День ветеранів, а Гондурас – День прапора. На сході Японія вшановує День запобігання стихійним лихам, а на Тайвані вітають журналістів.

    В цьому році для України день 1 вересня особливий. Нажаль не пролунає перший дзвоник, не відбудуться святкові урочисті лінійки. На теренах нашої Батьківщини іде війна. «Сьогодні в нас День знань – 190-й день знань. Знань, які резюмують понад тисячоліття українського. Української історії, української культури, українського життя. Життя попри все, попри будь-які загрози. Попри ворожі прагнення, які завжди програвали й програють нашому бажанню жити. Вашому бажанню. Бажанню кохати й дружити, розвивати й розвиватися, берегти отримане від батьків і пізнавати нове. Тобто навчатись і міцніти. Ось про що цей навчальний рік – такий особливий», – сказав президент Володимир Зеленський.

    Цей навчальний рік усі починають по-різному. Хтось далеко від дому – в інших регіонах України. Хтось далеко від дому – в інших країнах. Хтось дистанційно, в онлайн-форматі. Хтось у рідній школі чи у своєму університеті, але все ж не у спокої. Однак важливо, що навчальний рік починається. Важливо, що навчання триває. І що знання про Україну не переривається.

     Вітаємо всіх зі святом! З Днем знань! Миру! Добра! Щастя!

  

 \