м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

День Знань

01.09.2020

    Вже сьогодні більшість дітей України пішли до школи. Розпочався новий навчальний рік і в нашому закладі освіти. Нажаль, в цьому році в зв’язку з пандемією святкові лінійки відмінили. Але свято Першого дзвоника залишилося!  Сьогодні в кожній групі нашого закладу освіти відбулись святкові виховні години «Толерантність – риса ХХІ століття.» Толерантність – це те, що необхідно сьогодні кожному з нас!

    Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у виші, а комусь роки навчання у професійно(професійно-технічному) закладі освіти . Втім 1 вересня – це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

    Шановні викладачі та здобувачі освіти! Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року!  – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх викладачів, майстрів, їх неоціненну роботу розуму і серця.Усім, хто в цей день прийде до закладів освіти здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. Успіхів Вам у праці та навчанні.