м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

День захисника України

13.10.2020

   День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

    Боротьба за незалежність України продовжується і зараз. На сході нашої країни відбуваються бойові дії на території Донеччині  і Луганщин . На превеликий жаль гинуть наші патріоти - воїни української армії . Російська агресія викликала хвилю патріотизму, яка сколихнула всю Україну. Самоорганізація громадянського суспільства, відданість і героїзм пересічних українців, військовослужбовців та добровольців стали одним з визначальних факторів, що дозволили зупинити агресора. Багато учнів нашого навчального закладу пройшло через цю війну. Не всім судилося повернутися… Серед загиблих  героїв і наші випускники:Гончаренко Василю, Чопу Сергію, Матусевич Сергію, Гури Дмитру, Триволенко Владислав.Напередодні свята ми згадували своїх воїнів.

    Нажаль, карантинні заходи внесли деякі корективи в нашу роботу. Але ми встигли  провести лінійку пам’яті, присвячену загиблим нашим випускникам для груп № 12 та 14. Здобувачі освіти нашого закладу випустили газети присвячені Дню Захисника Вітчизни,поклали квіти до стенду з портретами учасників АТО, провели соціальний флешмоб «З Україною в серці», спортивний челендж.

     Пам'ять - одна з найцікавіших властивостей людини. Так, як не можна забувати своїх батьків, так не можна забувати свій народ та його історію. Так, як не можна забувати своїх рідних, близьких ні в хвилини радості, ні в години печалі, так не можна забувати землі нашої, бо це -  першооснова. З неї ми вийшли, до неї ми і прийдемо, людина не може називатися людиною, якщо вона не має ні мови, ні пісні, ні пам'яті, ні роду. Пам’ятаймо про це.