м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

День енергетика

22.12.2020

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.

З’явилося це свято в далекому 1966 році.

Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Це свято всіх людей, які коли-небудь були причетні до створення, обслуговування і ремонту енергетичних систем та об’єктів.

Енергетики  –  представники найсвітлішої професії. Завдяки їм ми можемо взимку насолоджуватися теплом у своїх квартирах, працювати та займатися домашніми справами в темний час доби, насолоджуватися переглядом фільмів, читанням книг під затишним світлом настільної лампи.

Важка і небезпечна робота енергетиків, переоцінити її значення неможливо. Їхньою  щоденною невтомною працею створюються найперші з життєво необхідних благ – світло і тепло, що забезпечують комфорт наших осель.

І якщо ми в побуті не можемо уявити собі життя без електрики і тепла, то що вже говорити про заводи, малі та великі підприємства, лікарні, магазини! Вони без енергетиків і взагалі як без рук.

Хто такі ці люди, навіщо вони взагалі потрібні? Для того щоб повною мірою і більш докладно собі це уявити і відповісти на дані питання, а також для того, щоб зрозуміти, чому ж так потрібна і важлива ця професія, досить згадати відключення електрики в будинку. Телевізор не працює, світла немає, плита не варить, мікрохвильовка не працює, ґаджети розрядилися – вдома стає дуже нудно,  незатишно і сумно.

Тож прийміть  вітання усі, хто причетний до створення та обслуговування енергетичних систем. Нехай будь-яка проблема у вашій  роботі легко усувається, а всі системи та механізми працюють безперебійно.

 Ви заряджаєте енергією кожне наше свято, нехай і ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом і енергією наших щирих привітань! Усім зичимо миру, здоров’я, добра.

Хай буде світло!!!