м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Bиставка робіт здобувачів освіти ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей»

10.03.2021

     Для кожного з нас в житті наступає важливий момент – вибір професії. Насправді, вибір професії – дуже складний процес. Можливо помилитися, можливо зробити невірний вибір. Вже сьогодні майбутньому випускнику загального закладу освіти  потрібно формувати власну  стратегію свого життя, планувати цілі на майбутнє.  Для того, щоб у майбутньому бути щасливими, успішними, конкурентноздатними, потрібно обрати професію за покликанням, зробити вірний вибір.

    Робітничі професії сьогодні дуже актуальні. З початку 2000-х років в нашій країні був «бум» на вищу освіту. Але сьогодні ситуація змінилася. Змінилося саме ставлення суспільства до робітничих професій. Тепер зрозуміло, що ремонт автомобілів та їх діагностику, монтаж зовнішнього та внутрішнього освітлення житлових будинків, вуличного освітлення, налагодження та ремонт вимірювальних приладів та механізмів, радіоелектронної та радіотелевізійної апаратури, виготовлення і художню обробку виробів з дерева повинні виконувати тільки фахівці. Інакше «від рук непрофесіоналів» погіршується якість життя кожної людини. Потреба роботодавців у робітничих кадрах зростає кожного дня. Підвищення рівня оплати  праці позначилось на тому, що посади робітничих професій стають привабливими для молоді.

    Саме тому наш заклад освіти розпочав профорієнтацію. Ми шукаємо творчих, цілеспрямованих, завзятих майбутніх робітників нашої країни. В Білоцерківській бібліотеці- філії №4 відкрилась виставка робіт здобувачів освіти ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей»  професій «різьбяр по дереву та бересту» і «електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажники силових мереж та електроустаткування». Творчість завжди надихає до нових звершень! Дякуємо за підтримку завідувачці бібліотеці-філією №4 Линник Світлані Іванівні!