м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

Сучасні заклади освіти 2018

      З 15 березня по 17 березня 2018 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбулася IX Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2018», організована компанією «Виставковий світ» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

       Цього року у виставці взяли участь 758 учасників з України та 12 зарубіжних країн. Серед учасників – різних форм власності університети, академії, інститути, коледжі, наукові установи, 166 закладів професійно-технічної (професійної) освіти.

      У найбільшому представницькому освітянському форумі нашої країни взяв участь і ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей».

      На спільному стенді ПТО Київської області училище представило напрацювання з проектів «Трипільська культура  –  джерело сучасної професійної  майстерності», «Герої сучасності. Київщина» та Всеукраїнського екологічного проекту «Збережемо Землю для наступних поколінь!».

      У день відкриття виставки відбулося нагородження у дев’яти тематичних номінаціях. Наш заклад отримав Срібну медаль та Диплом у номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників».