м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Засідання методичної комісії природничо-математичного циклу

30 жовтня  відбулося засідання методичної комісії природничо-математичного циклу під гаслом : Найголовніше  - любити те, що викладаєш і тих, кому викладаєш.

 

План засідання

1.Формування компетентної особистості учня, його світогляду, розвиток його здібностей та обдарувань

З  першого питання виступили викладачі фізичного виховання Карпов Г.П і Сотніченко С.В., які  поділилися власними  здобутками та педагогічними   знахідками.

2.Пізнавальна активність учнів на уроках природничо-математичного циклу

 Виступила викладач математики Балан С.В., яка  підкреслила, що проблема активізації пізнавальної діяльності учнів була, є і буде актуальною завжди. Від її розв’язання залежить ефективність навчальної діяльності учнів, розвиток інтересу до навчання.

Викладач інформатики Малюк В.В., яка у виступі зазначила, що головне завдання викладача  – зацікавить учнів, дати можливість самостійно творити. Це сприятиме розвитку пізнавальної активності учнів. Застосування комп’ютерної техніки на уроках дозволяє зробити кожен урок нетрадиційним, яскравим і насиченим.

Члени методичної комісії активно обговорювали дані питання.