м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

гуртожиток

Першого вересня, на початку кожного навчального року, гуртожиток лагідно розчиняє свої двері для майбутніх мешканців. Після літнього ремонту він сяє чистотою та затишком

Кімнати мешканців, кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати для занять і відпочинку розташовані на другому, третьому, четвертому, п’ятому, шостому поверхах гуртожитку. Службові приміщення, кімнати готельного типу, медпункт  розташовані на перщому поверсі.

Планування всіх приміщень проводилося по принципу зручності і комфорту. У гуртожитку ліцею створена необхідна матеріальна база, яка забезпечує належні житлово-побутові умови для проживання, навчання та відпочинку учнів. У кімнатах проживає по 2–3 учня . Учні забезпечені всім необхідним твердим та м’яким інвентарем.

       Адміністрація навчального закладу створила всі необхідні умови для навчання та відпочинку учнів у гуртожитку. На кожному з поверхів є кімнати самопідготовки, які обладнані необхідною кількістю столів, стільців. Є кімнати для відпочинку з кольоровими телевізорами.

На кожному поверсі гуртожитку є кухні, де учні можуть приготувати собі сніданок, обід чи вечерю.

В нашому гуртожитку працюють вихователі з великим педагогічним досвідом.

Плануючи свою роботу, вони намагаються враховувати індивідуальні особливості кожної дитини. Серед учнів, мешканців гуртожитку є діти - сироти, діти з девіантною формою поведінки, діти з малозабезпечених сімей. Таким підліткам приділяється значна увага, виділяються найкращі кімнати, щоб їм було зручно жити і навчатися. Тому, що ці діти часто обділені батьківською увагою. Вони інтуїтивно тягнуться до тих, хто про них піклується.

 Життя в гуртожитку різноманітне і бурхливе. В підготовці і проведенні театралізованих заходів приймають участь всі мешканці гуртожитку. Ніхто не лишається без діла. Учні разом з вихователями пишуть сценарії, готують костюми, декорації, вигадують різноманітні конкурси. Свята проходять весело і цікаво.

Щоб зацікавити всіх дітей, треба вивчати особливості їх характеру, коло інтересів. Всі учні  охоплені увагою педагогів, в гуртожитку працюють гуртки. Гуртки ведуть вихователі гуртожитку. Гурток фітодизайну веде Коцюруба К.П..

Його відвідують дівчатка, які люблять працювати з природним матеріалом. Українські жінки з давніх-давен славилися вмінням і майстерністю . Навчаючи дітей майстерності створювати красу своїми руками, вихователь прививає любов і пошану до української народної творчості, розвиває естетичні смаки. Найкращі роботи учениць виставляються на стендах в холі гуртожитку.

Гурток «Право», яким керує. Демчук Л.П відвідують не тільки дівчата, але й хлопці, яким цікаво різні правові ситуації та вихід із них . На засіданні гуртківці запрошуються представники силових структур та правоохоронних органів.

На гуртку «Явір» діти знайомляться з сучасним та минулим нашої батьківщини. Вони вивчають традиції нашого народу, знайомляться з усною народною творчістю.

Цим гуртком керує також Демчук Л.П..

Для мешканців гуртожитку завжди відкриті двері спортивних секцій. Заняття проводять викладачі ліцею  Свій вільний час учні гуртожитку проводять цікаво і з користю.

   Щомісяця в гуртожитку проводяться тематичні вечори: «Вечір знайомств», «Осінній бал», «Новорічні свята», «До Дня закоханих», «Ваше величносте, Жінко», «Вечір гумору». Вихователі  планують не тільки розважальні заходи, але й заходи, які формують патріотичні почуття у дітей.

Всі учні, які проживають в гуртожитку, відчувають піклування керівництва ліцею і обслуговуючого персоналу.