м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Останні новини

Енергія і світло, і тепло…

Під цим гаслом відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття предметного тижня...

Екскурсія на підприємство

Важливе завдання професійної підготовки - наблизити виробниче навчання до реального виробництва...

Всі новини

Цікаве відео


гуртожиток

Першого вересня, на початку кожного навчального року, гуртожиток лагідно розчиняє свої двері для майбутніх мешканців. Після літнього ремонту він сяє чистотою та затишком

Кімнати мешканців, кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати для занять і відпочинку розташовані на другому, третьому, четвертому, п’ятому, шостому поверхах гуртожитку. Службові приміщення, кімнати готельного типу, медпункт  розташовані на перщому поверсі.

Планування всіх приміщень проводилося по принципу зручності і комфорту. У гуртожитку ліцею створена необхідна матеріальна база, яка забезпечує належні житлово-побутові умови для проживання, навчання та відпочинку учнів. У кімнатах проживає по 2–3 учня . Учні забезпечені всім необхідним твердим та м’яким інвентарем.

       Адміністрація навчального закладу створила всі необхідні умови для навчання та відпочинку учнів у гуртожитку. На кожному з поверхів є кімнати самопідготовки, які обладнані необхідною кількістю столів, стільців. Є кімнати для відпочинку з кольоровими телевізорами.

На кожному поверсі гуртожитку є кухні, де учні можуть приготувати собі сніданок, обід чи вечерю.

В нашому гуртожитку працюють вихователі з великим педагогічним досвідом.

Плануючи свою роботу, вони намагаються враховувати індивідуальні особливості кожної дитини. Серед учнів, мешканців гуртожитку є діти - сироти, діти з девіантною формою поведінки, діти з малозабезпечених сімей. Таким підліткам приділяється значна увага, виділяються найкращі кімнати, щоб їм було зручно жити і навчатися. Тому, що ці діти часто обділені батьківською увагою. Вони інтуїтивно тягнуться до тих, хто про них піклується.

 Життя в гуртожитку різноманітне і бурхливе. В підготовці і проведенні театралізованих заходів приймають участь всі мешканці гуртожитку. Ніхто не лишається без діла. Учні разом з вихователями пишуть сценарії, готують костюми, декорації, вигадують різноманітні конкурси. Свята проходять весело і цікаво.

Щоб зацікавити всіх дітей, треба вивчати особливості їх характеру, коло інтересів. Всі учні  охоплені увагою педагогів, в гуртожитку працюють гуртки. Гуртки ведуть вихователі гуртожитку. Гурток фітодизайну веде Коцюруба К.П..

Його відвідують дівчатка, які люблять працювати з природним матеріалом. Українські жінки з давніх-давен славилися вмінням і майстерністю . Навчаючи дітей майстерності створювати красу своїми руками, вихователь прививає любов і пошану до української народної творчості, розвиває естетичні смаки. Найкращі роботи учениць виставляються на стендах в холі гуртожитку.

Гурток «Право», яким керує. Демчук Л.П відвідують не тільки дівчата, але й хлопці, яким цікаво різні правові ситуації та вихід із них . На засіданні гуртківці запрошуються представники силових структур та правоохоронних органів.

На гуртку «Явір» діти знайомляться з сучасним та минулим нашої батьківщини. Вони вивчають традиції нашого народу, знайомляться з усною народною творчістю.

Цим гуртком керує також Демчук Л.П..

Для мешканців гуртожитку завжди відкриті двері спортивних секцій. Заняття проводять викладачі ліцею  Свій вільний час учні гуртожитку проводять цікаво і з користю.

   Щомісяця в гуртожитку проводяться тематичні вечори: «Вечір знайомств», «Осінній бал», «Новорічні свята», «До Дня закоханих», «Ваше величносте, Жінко», «Вечір гумору». Вихователі  планують не тільки розважальні заходи, але й заходи, які формують патріотичні почуття у дітей.

Всі учні, які проживають в гуртожитку, відчувають піклування керівництва ліцею і обслуговуючого персоналу.