м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Останні новини

Розвиток дуальної освіти у Білій Церкві...

За ініціативи КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» і ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» у приміщені «Центру підтримки підприємництва» білоцерківського районного центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Розвиток дуальної освіти у Білій Церкві»

Ярмарок творчих ідей

Справжнім святом став ярмарок творчих ідей...

Чудовий світ професій...

Вибір професії- один з тих кроків, який визначає хід усього життя....

Метод кейсів у роботі майстра виробничого навчання

13 лютого 2018 року відбувся круглий стіл «Метод кейсів у роботі майстра виробничого навчання», який провела Соболєва С.В., кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін

Всі новини

Цікаве відео


Про професії

1. ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ ТА ОСВІТЛЮВАЛЬНИХ МЕРЕЖ; ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК З СИЛОВИХ МЕРЕЖ ТА ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ

Здійснює всі види електромонтажних робіт з проведення освітлення, заряджає і монтує освітлювачі, сигнальні прилади, прокладає кабелі та повітряні мережі зовнішнього освітлення.
Встановлює електродвигуни, пускоругулюючу апаратуру, розподільні щити, забезпечує заземлення, випробовує якість і ізоляцію електричних пристроїв.
Виконує основні слюсарні операції, найпростіші електрозварювальні операції.
Повинен знати основні закони електротехніки, вміти виконувати розрахунки, розбиратися в схемах включення освітлювальних та силових пристроїв, в конструкціях та принципах дій електродвигунів, трансформаторів, електровимірювальних приладів та апаратів дистанційного та автоматичного управління електрообладнання.

2. РІЗЬБЯР ПО ДЕРЕВУ ТА БЕРЕСТІ

Різьбяр здійснює повний технологічний процес виготовлення і художню обробку виробів з дерева.
Створює різноманітні різьблені, розписні, інкрустовані дерев’яні вироби – меблі, панно, побутові предмети тощо.Володіє знаннями з малюнку, композиції, матеріалознавству, а також володіє інструментами та обладнанням для декоративної обробки деревини.

3. СЛЮСАР З РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ

Слюсар виконує різні слюсарні операції обробки деталей, складання, регулювання та випробовування вузлів та механізмів.
Бере участь в проведенні технічної діагностики автомобілів, визначає ступінь зносу окремих деталей та вузлів за допомогою спеціальних приладів.
Знає принцип роботи та конструктивні особливості автомобілів, технічну послідовність розкладки, ремонт і складання автомобілів.

4. СЛЮСАР-ЕЛЕКТРИК З РЕМОНТУ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ; СЛЮСАР З КОНТРОЛЬНО-ВИМІРЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ ТА АВТОМАТИКИ (ЕЛЕКТРОНІКА)

Слюсар здійснює ремонт, регулювання, випробовування магнітно-електронних, електромагнітних, антенно-механічних і тепло вимірювальних приладів та механізмів.
Проводить слюсарну обробку деталей, визначає причини і усуває неполадки приладів, виконує монтаж схем з’єднань, проводить ремонт приладів середньої складності.
Повинен знати будову, призначення та принцип роботи приладів, які ремонтуються, основні особливості струмопередавальних та ізоляційних матеріалів, основи електротехніки.

5. РАДІОМЕХАНІК З ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ РАДІОТЕЛЕВІЗІЙНОЇ  АПАРАТУРИ

Радіомеханік виконує замовлення з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури.
Радіомеханік проводить огляд телевізорів, радіоприймачів, магнітофонів, електрофонів, електропрогравачів, радіотрансляційних гучномовців, усуває неполадки.
Виконує електричне та механічне регулювання, на лаштування телевізорів та радіоприймачів, використовуючи для цього спеціальні контрольно-вимірювальні прилади.
Ремонтує обладнання розподільних мереж, колективні та індивідуальні антени, усуває перешкоди, які заважають нормальному прийому зображення та звуковому супроводженню.
Міцні знання з електротехніки, радіотехніки, основ телебачення, а також знання таких шкільних предметів, як: математика, фізика, хімія, які допомагають радіо механіку успішно справлятися зі своїми обов’язками

6.ОПЕРАТОР З ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Виконує операції з базами даних, на комп’ютерному устаткуванні (введення, опрацювання, накопичення, систематизація, виведення інформації відповідно до затверджених процедур та інструкцій з використанням периферійного обладнання, систем передавання (приймання) даних на відстань.Готує до роботи устаткування: магнітні диски, стрічки, картка, папір.Працює в текстовому редакторі з введенням тексту та його редагуванням.Оперує з файлами, записує текст на дискету чи переносить на папір за допомогою матричного принтера.Виконує інші операції технологічного процесу опрацювання інформації (приймає і контролює вхідні дані, готує, виводить та передає вихідні дані тощо).
воєчасно застосовує корекційні дії в разі недоліків у роботі устаткування. Доповідає відповідальному працівникові про виявлення відхилень від установлених норм функціонування комп’ютерного устаткування.
Використовує обладнання для передавання (приймання) інформації на відстань відповідно до вимог призначених для цього програм.
Постійно удосконалює вміння та навички праці з клавіатурою.

7.МАЙСТЕР З ДІАГНОСТИКИ АВТОМОБІЛІВ


Випускники використовуються на підприємствах і в організаціях автомобільного транспорту, комунальних службах держави та інших  сферах діяльності, де здійснюються роботи з діагностики та налагодження електричного та електронного обладнання  автомобільних засобів